MEDGAL

Medgal aktualne LOGO

MEDGAL istnieje na rynku od 1982 r., zaś od 1987 r. firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów medycznych.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest projektowanie, produkcja i sprzedaż innowacyjnych wyrobów implantacyjnych i instrumentariów stosowanych w traumatologii i ortopedii.

MEDGAL oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów do osteosyntezy m.in.: gwoździe śródszpikowe udowe, piszczelowe, ramienne, do kości przedramienia i strzałkowej, płytki blokowane, stabilizatory zewnętrzne oraz wkręty kostne. MEDGAL posiada również w ofercie endoprotezy oraz implanty do chirurgii twarzowo-szczękowej.

Firma MEDGAL jest wyposażona w najwyższej klasy obrabiarki sterowane numerycznie oraz zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W MEDGAL zostały opracowane autorskie konstrukcje i technologie wytwarzania wielu wyrobów implantacyjnych i instrumentariów – w tym rozwiązania patentowe innowacyjne na skalę światową.

Nasza firma od wielu lat współpracuje z uczelniami wyższymi i klinikami oraz kadrą medyczną w kraju i za granicą, dzięki czemu na stałe zaznaczyła swoją obecność w historii polskiej medycyny, a produkty MEDGAL są rozpoznawane w wielu krajach na świecie.

Firma wspiera i promuje polski przemysł oraz polską myśl techniczną poprzez inwestycje we wdrażanie i rozwój najnowszych technologii.

Produkowane w MEDGAL wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ergonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i konkurencyjnymi cenami.

www.medgal.com.pl