Aesculap Chifa

Aesculap Chifa

logo-Aesculap Chifa_jpg

Aesculap Chifa

Firma Aesculap Chifa należąca do międzynarodowego koncernu B. Braun, jest jednym z czołowych producentów nowoczesnych narzędzi chirurgicznych. Jest również wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów niemieckiej firmy Aesculap działającej na rynku medycznym od 1865 roku.

Aesculap jest kojarzony głównie z wysokiej klasy narzędziami chirurgicznymi stosowanymi we wszystkich dziedzinach medycyny. Doświadczenie w ich opracowywaniu i produkcji firma wykorzystuje także w ortopedii, łącząc je z najnowocześniejszymi technologiami. Jest m.in. pionierem w produkcji chirurgicznej nawigacji komputerowej Orthopilot pozwalającej na optymalne wszczepianie endoprotez stawów kolanowego i biodrowego oraz rekonstrukcję ACL. Implanty stawu biodrowego i kolanowego firmy Aesculap były jednymi z pierwszych endoprotez zastosowanymi w Polsce.

Zasada koncernu B. Braun, do którego należą Aesculap oraz Aesculap Chifa, wyraża się w słowach Sharing Expertise, co oznacza swobodną wymianę wiedzy pomiędzy wszystkimi pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami z całego świata. Pozwala to na nieustanne polepszanie bezpieczeństwa i jakości opieki medycznej dla lekarzy i ich pacjentów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.chifa.com.pl oraz www.bbraun.com